Služby

Mezinárodní doprava

Doprava zboží po celé Evropě, přepravy zásilek od 1 kg do 27 t, vyzvednutí zásilky přímo u zákazníka kdekoliv v celé ČR, případně v zahraničí. Dodání zboží přímo k Vám, přesně dle dispozic. Disponujeme širokou škálou přepravních vozidel – dodávky, návěsy, chladící i mrazicí vozy, soupravy pro přepravy velkoobjemových nákladů apod.

Skladování

Skladování v areálech vybavených moderní manipulační a skladovací technikou, přizpůsobenou skladovanému sortimentu produktů, dlouhodobé i krátkodobé skladování zboží, skladová evidence, balení zboží, třídění a sortace zásilek. Sledování stavu zásob a poradenství v oboru logistiky a skladování.

Vnitrostátní doprava

Vyzvednutí a dodání zboží přímo u zákazníka, přepravy zásilek od 1 kg do 27t, distribuce zboží a rozvozy. Disponujeme širokou škálou všech běžně používaných přepravních prostředků, nabízíme přepravy nebezpečného zboží (kromě třídy RID/ADR1, 6.2 a 7).

Expresní přepravy

Dle dohody realizace různě náročných expresních mezinárodních i vnitrostátních přeprav s ohledem na aktuální okolnosti a potřeby klienta.

Zastupování v celním řízení

Vystavování celních prohlášení do režimu dovozu, vývozu a tranzitu, vystavování osvědčení o původu zboží EUR1, FORM A, zjednodušené postupy celního odbavení, uskladnění zboží v našich celních skladech, skladová evidence. Vyplňování TIR, nákladních listů CMR.

Logistické služby

Dle informací a dat od klienta návrhy a nastavení optimálního toku zboží včetně všech přidaných služeb (clení, skladování, sortování, štítkování atd.…).SVÉ DOTAZY NÁM MŮŽETE POSLAT TAKÉ POMOCÍ KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE