Mezinárodní i vnitrostátní doprava, spedice a logistické služby

 

Služby

Mezinárodní doprava
Mezinárodní doprava

Doprava zboží po celé Evropě, přepravy zásilek od 1 kg do 27 t, vyzvednutí zásilky přímo u zákazníka kdekoliv v celé ČR, případně v zahraničí. Dodání zboží přímo k Vám, přesně dle dispozic. Disponujeme širokou škálou přepravních vozidel – dodávky, návěsy, chladící i mrazicí vozy, soupravy pro přepravy velkoobjemových nákladů apod.

Vnitrostátní doprava
Vnitrostátní doprava

Vyzvednutí a dodání zboží přímo u zákazníka, přepravy zásilek od 1 kg do 27t, distribuce zboží a rozvozy. Disponujeme širokou škálou všech běžně používaných přepravních prostředků, nabízíme přepravy nebezpečného zboží (kromě třídy RID/ADR1, 6.2 a 7).

Zastupování v celním řízení
Zastupování v celním řízení

Vystavování celních prohlášení do režimu dovozu, vývozu a tranzitu, vystavování osvědčení o původu zboží EUR1, FORM A, zjednodušené postupy celního odbavení, uskladnění zboží v našich celních skladech, skladová evidence. Vyplňování TIR, nákladních listů CMR.

Skladování
Skladování

Skladování v areálech vybavených moderní manipulační a skladovací technikou, přizpůsobenou skladovanému sortimentu produktů, dlouhodobé i krátkodobé skladování zboží, skladová evidence, balení zboží, třídění a sortace zásilek. Sledování stavu zásob a poradenství v oboru logistiky a skladování..

Expresní přeprava
Expresní přeprava

Dle dohody realizace různě náročných expresních mezinárodních i vnitrostátních přeprav s ohledem na aktuální okolnosti a potřeby klienta..

Logistické služby
Logistické služby

Dle informací a dat od klienta návrhy a nastavení optimálního toku zboží včetně všech přidaných služeb (clení, skladování, sortování, štítkování atd.…)..

Kontakt
CONCORDIA LOGISTICS s.r.o.
Louňovice 48
538451 Louňovice
IČ: 27248585
Spisová značka:
C 107512 vedená u Městského soudu v Praze

Provozovna:
Pražská 810/16
102 00 Praha 10

Vedení firmy
Luděk Začal
Telefon:
774 604 480
E-mail: concordia.logistics@seznam.cz

David Boháč DiS.
Telefon:
774 604 481
E-mail: concordia.logistics@seznam.cz